Używanie telefonu jest rzeczą powszechną. Bez względu na to czy posiadamy firmę, czy nie. Również bez względu na stan naszych finansów zazwyczaj posiadamy w domu telefon komórkowy, a także bardzo wielu z nas posiada jeszcze wydawać by się mogło archaiczne rozwiązania takie jak telefon stacjonarny. Oczywiście nie ma się czemu dziwić, że klienci nadal posiadają telefon stacjonarny. Nie da się jednak ukryć, że głównym powodem ich posiadania na dzień dzisiejszy wcale nie jest wygoda, a fakt, że osoby, które go posiadają często rozmawiają z innymi osobami, często także za granicami naszego kraju, które ów telefon posiadają.

Używanie starego aparatu telefonicznego z klasycznymi abonamentami jest jednak nieopłacalne, aż tak jak było to dawniej. Dzisiaj znacznie bardziej opłaca się komórka, a wielu firmom rozwiazania takie jak telefonia Voip. Takie rozwiazania jak Dellmont, czyli operator telefonii Voip, dają nam znacznie ciekawsze oferty, aniżeli operatorzy klasyczni, tacy jak Orange (dawniej Telekomunikacja Polska). Oszczędność w stosunku do niej wynosi aż 75%. Podobnie jak w wypadku popularnych operatorów Betamax również możemy zakupić odpowiednie pakiety lub też abonamenty na rozmowy telefoniczne krajowe i zagraniczne. Te drugie w tym przypadku to istna rewolucja na rynku. Bowiem dzwonienie za pomocą takich właśnie rozwiązań jak Voip z podłączonym abonamentem Dellmont jest całkowicie darmowe w ramach abonamentu do niemal wszystkich krajów Europejskich i kilku innych na całym świecie. Dlatego też takie rozwiązania są niezmiernie korzystne dla wszystkich, którzy posiadają rodzinę za granicami naszego kraju i lubią z nimi bez zbędnego stresu rozmawiać godzinami, tak samo jak wtedy, gdy byli w Polsce. Takie abonamenty to prawdziwa rewolucja na rynku, która wypiera powoli standardowe rozwiązania telefoniczne, takie jak telefon stacjonarny w sieci krajowej. Dellmont daje również ciekawą możliwość doładowywania konta wedle potrzeb, przez co oferta staje się jeszcze bardziej atrakcyjna w stosunku do rozwiązań abonamentowych oferowanych przez rodzimych operatorów sieci stacjonarnych. Używanie Dellmont jest także niezmiernie proste, przez co znaczna część klientów, którzy dzwonią nawet mało zaczyna z nich korzystać. Za doładowanie 57 zł dostaniemy 120 dni darmowych rozmów z wieloma krajami, a także pakiet minut na telefony komórkowe. Po wykorzystaniu ów pakietu, który wcale nie jest mały, bo wynosi aż 333 minuty (w usłudze VoIpdiscount), dostaniemy stawkę 17 groszy za jedną minutę połączenia. To stawka również wiele bardziej atrakcyjna, aniżeli w Orange czy też Netii.

Właśnie z tych powodów nie dziwi już nikogo fakt, że standardowe aparaty telefoniczne również w zwyczajnych domach przeobrażają się często w aparaty Voip, dzięki którym rozmowy są tańsze, prostsze, a przede wszystkim korzystanie z Voip znacznie się nie różni od rozwiązań takich jak standardowy aparat telefoniczny. Wiele wskazuje na to, że jeśli popularni operatorzy nie dostosują się do prędkości zmian na rynku, oraz do ofert takich właśnie konkurentów jak Dellmont, nadal będą tracić co roku znaczną liczbę klientów, na rzecz właśnie tej konkurencji.