FreeCall

FreeCall to bardzo ciekawa aplikacja, dzięki której można swobodnie dzwonić zupełnie za darmo na telefony stacjonarne oraz wysyłać sms’y do odbiorców w każdym kraju na świecie. Jest to bardzo prosta w użyciu i obsłudze aplikacja.

Freecall to także bardzo ciekawa propozycja z którą możemy szczegółowo zapoznać się na stronie freecall. Jest to w pełni darmowa i polskojęzyczna strona. Bardzo przejrzysty interfejs oraz spokojne barwy użyte dla stworzenia strony przyczyniają się, iż można na niej przebywać dłuższy czas bez większego zmęczenia wzroku.

Strona poza podstawowymi informacjami jak na przykład cennik czy porównanie oferty z innymi usługodawcami posiada wiele cennych porad i wskazówek na przykład: w jaki sposób korzystać z danej aplikacji, w jaki sposób najlepiej wybierać i poprawnie numery z którymi chcemy się połączyć, w jaki sposób należy skonfigurować naszą bramkę Voip byśmy mogli cieszyć się usługą bez żadnych zakłóceń i problemów.

Strona umożliwia nam darmową rejestrację oraz pobranie darmowego komunikatora, który pozwoli nam realizować wybrane połączenia. Dodatkowa opcja, jaką zawiera strona, to możliwość szybkiego doładowania swojego konta gdy widzimy w nim braki.