Voipbuster

Voipbuster umożliwia nam darmowe przeprowadzenie rozmów z odbiorcami z ponad 20 krajów na całym świecie. Voibuster to 300 minut tygodniowo zupełnie darmowych połączeń do różnych sieci w tym także do sieci komórkowych na całym świecie. Teraz dzwoniąc za granicę nie musimy już martwić się zbyt wysokimi kosztami naszej rozmowy. Wszystkie te możliwości opisano szczegółowo na stronie poświęconej darmowym połączeniom sieci Voip – voipbuster.com.pl.

Strona posiada wbudowaną aplikację typu popularny skype, którą może pobrać każdy posiadacz konta na stronie z pełną aktywacją swojego konta. Strona umożliwia ponadto szybkie otrzymanie potrzebnej pomocy technicznej czy doradczej. Wbudowany system pomocy on-line to bardzo dobre rozwiązanie, z którego można szybko i łatwo skorzystać, bez konieczności wylosowywania się i szukania pomocy w sieci, przy czym traci się naprawdę sporo cennego czasu.

Strona jest tak skomponowana, by wszystkie najważniejsze informacje takie jak cennik czy możliwości usługi znajdowały się na wyciągnięcie dłoni i aby można było z nich szybko i sprawnie skorzystać. Strona jest bardzo prosta w obsłudze, dzięki czemu nawet osoba, która nie zna się na Internecie zbyt dobrze, poradzi sobie bez problemu z wyszukaniem potrzebnych informacji. W razie pytań ma ona zawsze do dyspozycji zakładkę, na której znajdują się najczęściej zadawane pytania oraz szczegółowe odpowiedzi na nie. W razie dalszych problemów strona posiada wbudowany formularz do zadawania pytań doradcy.