Voiphit

Voip hit to wyjątkowa usługa. Jak czytamy na stronie voiphit, jest to usługa bez żadnych opłat aktywacyjnych. Ponadto nie ma w niej żadnych opłat abonamentowych. Jak można przeczytać w ofercie zawartej w witrynie voiphit.pl jest to także usługa, która nie posiada żadnych ukrytych kosztów ani opłat za rozpoczęcie połączenia. Jest to oferta bez konieczności żadnych minimalnych kwot doładowania. W ofercie tej płaci się jedynie za realny i rzeczywisty czas rozmowy (połączenia) z dokładnością co do sekundy.

Jest to także gwarancja bezproblemowego połączenia oraz bez konieczności ograniczania czasu rozmowy w obawie o poniesienie dodatkowych kosztów.

Strona, na której reklamowana jest powyższa oferta posiada wygodny dostęp do wszystkich potrzebnych informacji oraz niezbędnych w założeniu konta i rejestracji nowego użytkownika. Z oferty może także skorzystać każdy posiadacz bramki Voip, dzięki czemu może on jeszcze częściej rozmawiać ze swoimi zagranicznymi przyjaciółmi.

Jeśli nie posiadamy bramki, możemy szybko ją otrzymać, zakładając konto oraz rejestrując się na stronie voiphit.pl. Jeśli problemem jest dla nas wybór odpowiedniego komunikatora, również możemy pobrać taką aplikację ze strony. Jest ona łatwa w użyciu. Ma przyjemny interfejs i przypomina w budowie i obsłudze popularnego skypa.