Voicetrading

Voicetratding to oferta proponująca bardzo wysokiej jakości usługi dla każdego przedsiębiorcy. Dzięki współpracy z ponad 150 operatorami z całego świata, udostępnia ona darmowe lub bardzo tanie połączenia telefoniczne za pomocą Internetu.

Usługa posiada także swoją witrynę informacyjną, dostępną dla każdego użytkownika 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu.

Witryna jest bardzo czytelna i przejrzysta. Kolory jakie zastosowano przy jej budowie nie męczą wzroku a informacje są tak umieszczone by dotarcie do nich nie sprawiło większych problemów żadnemu z użytkowników.
Strona posiada także bardzo przyjemny layout oraz jest pozbawiona uciążliwych i natrętnych reklam pop-up, dzięki czemu możemy swobodnie przebywać na stronie odpowiedni dla nas czas.

Informacje zawarte na stronie dotyczą cennika usługi oraz możliwości jakie ona oferuje potencjalnemu klientowi.
Strona posiada także możliwość szybkiej i bezpłatnej rejestracji na stronie dzięki czemu możliwe jest pobranie potrzebnej do połączeń aplikacji jaką jest bardzo prosty w obsłudze komunikator. Komunikator ten przypomina w swojej budowie i działaniu popularnego skype a jego obsługa jest intuicyjna i bardzo prosta dzięki czemu każdy z łatwością opanuje jego obsługę w krótkim czasie.