Sipmax

Sipmax to oferta naprawdę tanich i bardzo opłacalnych połączeń z telefonu stacjonarnego na komórki i nie tylko. Wszystkie możliwości sipmax umieszono na ciekawie i przejrzyście zbudowanej stronie sipmax.pl. Strona posiada bardzo wygodną kompozycję. Jest pozbawiona uciążliwych wyskakujących ankiet czy innych reklam lub banerrów informujących nas o wyimaginowanej wygranej pierwszego stopnia.

Jest to bardzo bezpieczna i niewyłudzająca naszych danych witryna stworzona z myślą o każdym, kto chce zostać potencjalnym klientem czy użytkownikiem sieci tanich połączeń do wszystkich sieci i w każdym niemal zakątku świata określanych mianem sieci Voip.

Strona, o której mowa, ma wiele możliwości. Przede wszystkim prezentuje ona wybraną przez nas usługę. Po drugie jest doskonałą bazą danych dotyczących innych dodatkowych usług. Ponadto można na niej zarejestrować swoje konto szybko i bezpłatnie. Można również w każdej chwili doładować swoje konto lub doładować konto kogoś kto znajduje się w tej samej co my sieci. Strona umożliwia też pobranie przydatnego oprogramowania oraz konfigurację własnej bramki Voip.

Jeśli napotkamy na jakiś problem zawsze możemy udać się on-line po pomoc oraz poradę, gdyż strona posiada już gotowe pytania i odpowiedzi. Ma ona także wbudowany specjalny formularz zgłoszeniowy czy kontaktowy, który umożliwi zdobycie potrzebnych informacji.