Centralki VoIP Elnix

Centrale telefoniczne to ogromne udogodnienie dla każdego kto posiada własne biuro czy przedsiębiorstwo. Doskonałą propozycją dla przemysłowców jest centrala telefoniczna elnix. Jest to bardzo przyjemnie wyglądające malutkie i poręczne urządzenie, które pozwala szybko połączyć się w ramach darmowych rozmów z każdym naszym rozmówcą bez względu na to gdzie on się znajduje.

Elinx to nowoczesna technologia internetowych połączeń telefonicznych. Dużo więcej informacji oraz bardziej szczegółowych znajdziemy na stronie elnix. Strona posiada bardzo czytelny interfejs dzięki czemu łatwo odnaleźć informacje jakie są nam potrzebne dla realizacji danej usługi.

Witryna składa się z siedmiu zakładek. Każda z zakładek to cenny zbiór potrzebnych informacji na temat centrali telefonicznej elnix.

Pierwsza z zakładek informuje nas o tym czym jest w ogóle sama telefonia internetowa i jakie wiążą się z nią korzyści.

Druga z zakładek to szczegółowe omówienie usługi – nagrywanie rozmów.

Trzecia zakładka to wszelkie potrzebne informacje o telefonii internetowej z uwzględnieniem cen za daną usługę.

Kolejna zakładka to omówienie dodatkowych funkcji w ramach centrali telefonicznej. Możemy tutaj dowiedzieć się między innymi: co to jest rejestracja i taryfikacja rozmów i na czym polega oraz czym jest tak zwana centrala rozproszona.

Cennik to kolejna z zakładek – tutaj widzimy porównanie cen usług w ramach centrali telefonicznej z innymi podobnymi usługami.

Ostatnie z zakładek to pomoc i kontakt – są to wbudowane skrypty odnoszące się do dodatkowych możliwości zadawania pytań i rozwiązywania problemów