Doradca VoIP

Na świecie coraz bardziej popularna staje się telefonia internetowa Voip. Umożliwia ona darmowe łączenie się przy użyciu prostej aplikacji z rozmówcami z różnych stron świata. Usługa Voip kierowana jest zarówno do klienta indywidualnego jak i biznesowego. Aby każdy mógł znaleźć to, czego rzeczywiście potrzebuje, powinien udać się na stronę, która zawiera wszelkie porady dotyczące sieci Voip. Doradztwo obejmuje swoim zakresem zarówno wskazówki praktyczne jak i konkretne propozycje pakietów usług. Doradców sieci Voip można znaleźć między innymi na stronie doradcavoip.pl.

Jest to witryna typowo informacyjna. Pozbawiona zbędnych odnośników reklamowych. Strona została podzielona na kilka paneli informacyjnych dzięki czemu każdy łatwo znajdzie informacje przeznaczone właśnie dla niego bez konieczności czytania innych wiadomości.

Strona składa się z panelu informacyjnego przeznaczonego dla użytkowników domowych (czyli klientów indywidualnych), dla użytkowników biznesowych oraz dla operatorów. Grupy potencjalnych klientów na pewno znajdą na stronie potrzebne dla siebie informacje i wiadomości.

Doradcy, którzy wypowiadają się na łamach witryny udzielają krótkich, ale konkretnych informacji posługując się przy tym bardzo prostym językiem, dzięki czemu porady przez nich przekazywane są łatwe w przyswojeniu i zrozumieniu.