Intervoip

Intervoip to inaczej telefonia internetowa. Jest to jednocześnie gwarancja tanich i naprawdę bardzo dobrej jakości połączeń. Dzięki tej usłudze w szybki sposób ale i tanio możemy połączyć się dosłownie z każdym na całym świecie. Intervoip to nie tylko rozmowy ale także możliwość swobodnego smsowania do każdego w każdym zakątku kraju. To co ważne taryfy są takie same gdy łączymy się z Polski jak i w momencie gdy dzwonimy przebywając za granicą.
Intervoip to także nazwa specjalnej witryny, która tłumaczy w jaki sposób korzystać z tego rodzaju technologii. Jest to strona o bardzo przejrzystym interfejsie. Daje nam możliwość bezpłatnego zarejestrowania naszego konta. Ponadto możemy z niej ściągnąć całkowicie bezpłatne oprogramowanie zapewniające nam doskonałe i bezproblemowe połączenia z innymi sieciami czy numerami stacjonarnymi w całej Europie i na świecie. Strona dostarcza nam wiele cennych praktycznych informacji o kosztach naszych połączeń oraz o samej usłudze. Jeśli chcemy dowiedzieć się czegoś więcej mamy do swojej dyspozycji specjalną zakładkę Pomoc.

Strona umożliwia nam szybkie i sprawne sprawdzenie naszego konta w każdej chwili. Ponadto ma ona wbudowany odpowiedni skrypt umożliwiający nam zamówienie usługi online.