SMSdiscount

60 dni darmowych rozmów, 300 darmowych minut tygodniowo, do tego darmowe bezlimitowe połączenia w obrębie danej sieci – tak reklamuje swoją usługę witryna smsdiscount.pl. Witryna posiada wiele cennych i bardzo rzetelnych informacji odnoszących się do tejże usługi. Odnośniki, jakie zawiera w sobie, informują nas szybko i skutecznie o możliwościach, jakie otwiera przed nami dana oferta.

Strona pozwala szybko odkryć nowe możliwości, ale także bardzo szybko ułatwi nam decyzję dzięki prezentowanemu w głównym panelu witryny, zestawieniu cen jakie ponosimy łącząc się z wybranymi rozmówcami na terenie kraju ale także i poza nim, za pomocą telefonii stacjonarnej jak i za pomocą telefonii komórkowej.

Na stronie możemy stworzyć własne konto, którym możemy zarządzać dowolnie, bez względu na porę. Dzięki tej stronie możemy także równie szybko doładować swoje konto lub konto naszego przyjaciela w ramach przyjętych i podanych na stronie cen doładowań. Najniższe to jedynie 57 złote, najwyższe to już wydatek rzędu 552 złotych.