Voipmax

Voip max to zero dodatkowych kosztów związanych z naszymi połączeniami. Płacimy tylko tyle ile w czasie rzeczywistym potrwa nasza rozmowa. Aby lepiej zapoznać się z działaniem usługi powinniśmy udać się na stronę voipmax, gdzie dowiemy się wszystkiego, czego potrzebujemy, by skorzystać z tej bardzo ciekawej i atrakcyjnej oferty.

Strona posiada cztery proste zakładki. Pierwsza z nich dotyczy omówienia całej usługi. Druga zakładka to szczegółowa instrukcja w jaki sposób dzwonić by uzyskać interesujące nas połączenie. Kolejna zakładka to cennik. Tutaj znajdziemy szczegółowy wypis ceny za minutę połączenia z różnymi rozmówcami w całym świecie oraz w strefie polski. Tutaj także dowiemy się jakie ceny mają poszczególne pakiety – czyli zestawienie wszystkich abonamentów jakie możemy wybrać dla siebie w ramach usługi Voip max.

Ponadto strona posiada wbudowaną instrukcję konfiguracji naszego oprogramowania by mogło ono spełnić swoje zadanie bez utraty cennej jakości połączenia w czasie jego realizacji. Strona posiada także do pobrania za darmo aplikację która ma nam umożliwić realizację połączeń. Na głównej stronie witryny znajdziemy także ilustrację odnoszącą się do tego w jaki sposób możemy obsługiwać nasze połączenia.