Voipstunt

Voipstunt to system połączeń lokalnych i zagranicznych, świadczący swoje usługi w ramach pakietów dla swoich użytkowników. Voipstunt to także poświęcony tej usłudze w całości bardzo ciekawy i przejrzysty portal internetowy. Strona voipstunt.pl oferuje swoim gościom dokładne zapoznanie się z ofertą niemal w 100% darmowych połączeń lokalnych i międzynarodowych oraz bardzo tanich połączeń komórkowych. Jak informują administratorzy strony, system ten jest o wiele bardziej opłacalny niż systemy jakimi posługują się inni usługodawcy telefonii komórkowej czy stacjonarnej.

Portal voipstunt jest portalem w języku polskim, dzięki czemu każdy z nas ma wolny dostęp do zawartych na nim informacji i wiadomości.

Jest to strona, na której można nie tylko dokonać całkowicie bezpłatnej rejestracji. Ze strony tej można pobrać całkowicie za darmo doskonałą aplikację przeznaczoną do obsługi połączeń w sieci Voip.

Zamówienie telefonu IP lub bramki voip, dzięki zawartym na stronie informacjom, to bardzo szybka i prosta procedura wymagająca dosłownie kilku minut.

Po rejestracji na stronie zostajemy przeniesieni od razu do tworzenia własnego konta i ułożenia najbardziej komfortowego dla nas planu taryfowego.